З 2020 року ВООЗ визначила нові вікові цензи для населення. До 44 років люди вважаються молодими, а до 59 років – середнього віку. Тому ще більш гостро постало питання про здоров'я жителів нашої планети.

Особливістю жіночого організму є той факт, що правильне функціонування всіх органів і систем залежить тією чи іншою мірою від рівня статевих гормонів: прогестерону і більшою мірою від естрагенних гормонів. Можна сказати, що естрогени – «золота пігулка» для жіночого організму, яка дає не тільки жіноче начало, але і підтримує організм на необхідному життєвому рівні протягом усього життя.

Однак до 40 років в організмі жінки починаються незворотні фізіологічні зміни, пов'язані зі зменшенням рівня статевих гормонів, особливо естрогенів. Це проявляється у вигляді погіршення настрою, пам'яті, дратівливості, відчуття жару, болю в кістках і суглобах за рахунок розвитку остеопорозу. Так само жінок починають турбувати дизуричні розлади у вигляді частих сечовипускань, нетримання сечі, сухості і дискомфорту в області зовнішніх статевих органів, пов'язаних з цим проблем з інтимним життям.

Більшість жінок соромляться говорити навіть з гінекологом про ці проблеми. Вважають, що це вікові проблеми, вони були у їхніх мам і бабусь, та з цим потрібно змиритися. Що клімакс - це звичайно і природно, і нікуди від цього не дітися. Однак чим раніше жінка звернеться з цими проблемами до гінеколога – ендокринолога, тим в більшому обсязі доктор зможе допомогти у вирішенні цих проблем. Можна сказати, що вчасно призначене лікування допоможе зберегти жінці здоров'я, молодість та красу!

ТОВ «ЄВРОМЕД КРАМАТОРСЬК» вул.Кондрада Гампера, 1-а

тел.+380(50)-10-43-100 - реєстратура