Медичний центр "ЄВРОМЕД КРАМАТОРСЬК"  є багатофункціональним лікувально - діагностичним комплексом, де воєдино зібралися досвідчені професіонали, сучасне обладнання і повністю новий підхід до лікування.

Наша мета – це надання якісної медичної допомоги на рівні світових стандартів жителям України та зарубіжжя в області гінекології, хірургії, неврології, урології, ревматології, терапії, а також УЗД — діагностики.

Доктора нашого Центру - досвідчені професіонали своєї справи, постійно підвищують кваліфікацію, беручи участь в наукових конференціях і спеціалізованих семінарах. Їх величезний практичний досвід, дбайлива турбота про здоров'я пацієнтів, а також економія часу і коштів пацієнтів - за це нас люблять наші пацієнти, стаючи нашими добрими друзями.

Наше обладнання дозволяє виконання діагностичних, лікувальних та оперативних втручань на найсучаснішому рівні. Хірурги Центра мають багатий досвід проведення операцій різного рівня складності, в тому числі малоінвазивних втручань.

Наші послуги:

Консультативні прийоми терапевта, хірурга, проктолога, уролога, гінеколога, невропатолога, ревматолога;

Ультразвукова діагностика;

 Функціональна діагностика (в тому числі ЕКГ, ехокардіографія);

 Оперативне лікування хірургічної, проктологічної, гінекологічної, урологічної патології малоінвазивними методами (операції с застосуванням ендоскопів);

Денний стаціонар.

Також ми співпрацюємо з європейською мережею медичних лабораторій в Україні «СІНЕВО», що дозволяє нам працювати з обладнанням лідируючих світових виробників і отримувати точні результатів аналізів за найкоротший час.